خوش آمدید به باشگاه موتور سواران ایران

×
توجه! لطفاً فیلتر شکن خود را ببنید. در غیر این صورت قادر به ارسال پیام نخواهید بود
پرطرفدارترین مطالب
جدیدترین مطالب
اولین موتورسیکلت برقی هارلی دیویدسون livewire s2
حمید حساس     1403/02/02

موتورسیکلت S2 مال‌هالند (Mulholland)، اولین کروزر برقی یک برند مطرح در جهانی است. این مدل شبیه یک موتورسیکلت کروزر سنتی نیست و اجزایی همچون لوله‌های کرومی و تریم های چرمی محصولات مرسوم در آن حذف شده‌اند. در عوض لایو وایر از S2 به عنوان کروزری پرفورمنس نام می‌برد و مشخصات فنی آن نیز از چنین ادعایی پشتیبانی می‌کنند. شرکت لایو وایر متعلق به هارلی دیویدسون از اولین موتورسیکلت کروزر برقی خود با نام S2 مال هالند رونمایی کرد.

سهمیه‌ رانتی ارز
حمید حساس     1403/02/01

به تازگی و برای نخستین بار گمرک ایران آمار تفکیکی ترخیص قطعات موتور سیکلت را منتشر کرده که بر این اساس در سال قبل همزمان با سخت گیری های تخصیص ارز در بسیاری از صنایع میزان دریافت ارز در حوزه واردات قطعات موتور سیکلت حدود 40 درصد رشد کرده است. درحالی سال قبل حدود ۸۰۰ میلیون دلار ارز برای واردات قطعات موتورسیکلت تخصیص یافته که بازار خوردو همچنان درگیر پرونده واردات خودروهای نو و دست دوم با ارزبری حداکثر یک میلیارد دلار در سال است.

دستگیری زن موتورسوار برقی
حمید حساس     1403/02/01

سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در تشریح جزئیات خبر دستگیری زنی مواد فروش در شمال پایتخت گفت: چندی پیش مأموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب پرونده‌ای را مورد بررسی قرار دادند که حکایت از آن داشت، زنی مواد فروش به نام "سارا" با یک دستگاه موتورسیکلت برقی اقدام به جابجایی و توزیع مواد مخدر می‌کند.

توقیف دو دستگاه موتورسیکلت سنگین در دو محور بزرگراهی شهر تهران
حمید حساس     1403/02/01

سرهنگ صفر عبادی، سرکلانتر بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب مشخص شد که دو دستگاه موتورسیکلت سنگین در دو محور بزرگراهی مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره‌آمیز می‌باشند.

توزیع کلاه ایمنی رایگان در مازندران
حمید حساس     1403/02/01

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مازندران، ناهید شهرامی نیا آموزش و فرهنگ‌سازی را از مهم‌ترین اقدامات این اداره در راستای کاهش فوتی‌های سوانح رانندگی برشمرد و اظهار کرد: علاوه بر اقدامات مهندسی ایمنی در راه‌های برون‌شهری استان اصلاح رفتارهای ترافیکی و آگاهی بخشی به کاربران جاده‌ای با اجرای برنامه‌های آموزشی در روستاهای حاشیه محورهای فرعی و اصلی استان انجام شده که ضرورت دارد این اقدامات با حضور و مشارکت بیشتر مردم و مسئولین موثرتر واقع شود.

گران‌ترین هارلی دیویدسون سفارشی دنیا
حمید حساس     1403/02/01

شرکت تاندربایک آلمان از جدیدترین موتورسیکلت سفارشی خود براساس هارلی دیویدسون جی پی مونزا رونمایی کرد. موتورسیکلت بریک اوت جزو مهم‌ترین محصولات هارلی دیویدسون به شمار می‌رود اما شرکت‌های زیادی دست به تغییر آن نزده‌اند. این موتورسیکلت اگرچه همچنان در سبد محصولات هارلی حضور دارد اما عرضه آن در برخی کشورها متوقف شده هرچند در خود آمریکا فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است.

قیمت روز موتورسیکلت در اردیبهشت 1403
حمید حساس     1403/02/01

نرخ‌های درج شده در این گزارش، مربوط به انواع موتورسیکلت و اسکوتر و بر مبنای قیمت‌های متعارف اعلامی از سوی فروشندگان بازار گمرک تهران می‌‎باشد. قیمت‌ها بر اساس مدل ۱۴۰۲ در 1  اردیبهشت 1403 و گرانترین تیپ بوده و سایر تیپ‌ها در قسمت توضیحات قید شده است.

جذابتریت برندهای موتورسیکلت جهان
حمید حساس     1403/01/22

در این مقاله جذاب ترین برندهای تولید کننده موتورسیکلت در دنیا را بر اساس فاکتورهایی همچون فروش جهانی، قابلیت اطمینان، سبد محصولات و تاریخچه مسابقات معرفی کرده‌ایم. زمانی که بحث بهترین برندهای تولید کننده موتورسیکلت در دنیا مطرح شود باید میزان فروش جهانی به همراه تعداد محصولات ارائه شده و همچنین کیفیت این موتورسیکلت‌ها در نظر گرفته شود. همچنین در دسترس بودن محصولات نیز نکته شاخص دیگر است چراکه برخی برندها فقط در بازارهای خاصی عرضه می‌شوند و همه خریداران بازارهای جهانی به آن‌ها دسترسی ندارند.

logo-samandehi